Новації Податкового кодексу обговорювали з представниками туристичної галузі Полтавщини

В Полтавському краєзнавчому музеї відбулися щорічні збори представників туристичної галузі області. На ньому вони не лише підвели підсумки роботи, а й торкнулися змін в податковому законодавстві.

На зібрання було запрошено представників Державної податкової адміністрації у Полтавській області, щоб вони мали змогу ознайомити представників туристичної сфери – суб’єктів підприємницької діяльності юридичних та фізичних осіб із змінами, які відбулися у галузі, відповідно до норм Податкового кодексу. Під час зустрічі мова йшла про порядок оподаткування доходів найманих працівників, право на податкову соціальну пільгу, порядок утримання, нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб, порядок справляння туристичного збору.

Враховуючи реалії сьогодення дана тема викликала жваву дискусію між податківцями та представниками туризму. Особливого роз’яснення потребував порядок складання та подання щомісячної декларації про доходи з податку на доходи фізичних осіб та новації в справлянні туристичного збору відповідно до Податкового кодексу України. Податківці надали необхідні роз’яснення, а також реквізити сайтів ДПС України та ДПА у Полтавській області, на яких оперативно розміщується інформація про зміни та новації в податковому законодавстві.

Наостанок присутні суб’єкти підприємництва висловили побажання, щоб подібні зустрічі відбувалися частіше, що значно спростить їх роботу та сприятиме партнерським стосункам з податковою службою.

Управління масово – роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області