Фахівці ГУ Міндоходів поспілкувалися з аграріями на семінарі

Днями Головне управління Міндоходів у Полтавській області спільно із Полтавським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» провели безоплатний семінар з питань оподаткування для сільськогосподарських підприємств. Близько ста представників сільськогосподарських підприємств Полтавщини зібралися в актовій залі Аграрного коледжу управління і права, де проходив семінар, щоб поспілкуватися із членами бухгалтерського клубу та провідними фахівцями Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

В ході семінару лектори презентували останні зміни в законодавстві, зупинившись зокрема на фіксованому сільськогосподарському податку, а саме: зміні бази оподаткування у 2015 році; податковій звітності із фіксованого сільгоспподатку; особливості справляння земельного податку та орендної плати за землю платникам сільгоспподатку; підставі для втрати права на сплату фіксованого сільгоспподатку. Під час роботи семінару його учасникі розглянули спеціальний режим оподаткування з податку на додану вартість та зупинилися на особливостях справляння військового збору, а також поспілкувалися на тему перспективного податкового законодавства та підсумків роботи агрофоруму.

Під час сесії запитання-відповіді сільськогосподарські товаровиробники окрім відповідей на вузько профільні питання, отримали змогу поспілкуватися і на тему реалізації Концепції реформування податкової системи України, яка на разі обговорюється з представниками громадськості та бізнесу. Фахівці ГУ Міндоходів в області відзначили, що саме процес обговорення даної Концепції допоможе знайти компроміс та впровадити в життя просту та водночас ефективну податкову систему.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області