„Гаряче” на шпальтах „Вечірньої Полтави” - діалог податківців з платниками

Розуміючи необхідність всебічного і своєчасного інформування громадян Полтавщини в умовах реформування податкового законодавства, засоби масової інформації Полтавщини активно співпрацюють з податковою службою, створюючи постійні рубрики та додатки на податкову тематику, організовуючи у своїх редакціях сеанси телефонного зв’язку „гаряча лінія”. Нещодавно до такої співпраці приєдналася і газета „Вечірня Полтава”, у редакції якої 25 лютого 2011 року відбувся сеанс телефонної „гарячої лінії” з читачами газети на тему „Податковий кодекс України - податок на прибуток підприємств”.

На запитання мешканців нашого міста відповіли заступник голови ДПА у Полтавській області Андрій Скляренко, заступник начальника управління оподаткування юридичних осіб Людмила Бешлеул та заступник начальника управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Віктор Гріненко. Всі бажаючі отримали змістовні відповіді податківців на поставлені запитання щодо новацій у оподаткуванні прибутку підприємств.

Діалоги податківців з читачами газети „Вечірня Полтава” проводитимуться постійно, і Ви також маєте можливість приєднатися до них, слідкуючи за анонсами „гарячої лінії” у газеті. Запитання на податкову тематику можна поставити попередньо за номером телефону кореспондентів видання 7-44-38, надіслати на електронну поштову адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду чи занести до редакції за адресою: м.Полтава, вул.Рози Люксембург, 36.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області