Привітання виконуючого обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василя Храмова із Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів державної податкової служби

30 жовтня - День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів державної податкової служби, наших колишніх наставників, колег, які своєї наполегливою та багаторічною працею розбудовували, зміцнювали та реформували податкову систему України.

Дорогі ветерани, щиро дякую вам за сумлінну працю протягом багатьох років. Наші кадри завжди були професіоналами своєї справи та відповідально ставилися до виконання поставлених обов’язків. Прийшовши в податкову ще в 90-х роках з фінансових органів, сьогоднішні пенсіонери та ветерани податківці, стали основою податкової служби Полтавщини, створили її історію. Крок за кроком ви наступали на тіньову економіку, домагалися стовідсоткової сплати податків, вибудовували партнерські стосунки із сумлінними платниками податків. Результатом вашої відданості обраній справі став той спадок досвіду та знань, який ви передали нам, своїм наступникам.

Шановні колеги, вітаю вас із святом! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров, сімейного затишку, світлого майбутнього та мирного неба над головою!

З глибокою повагою,

в.о. начальника Головного управління

ДФС у Полтавській області

Василь Храмов