Понад 12 мільйонів гривень збитків відшкодовано до бюджету слідчими Головного управління ДФС Полтавщини

Як розповів в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов протягом січня-вересня 2014 року слідчими підрозділами вдалося не тільки не допустити зменшення кількості направлених до суду кримінальних проваджень, а й навпаки – поліпшити основний показник слідчих ГУ ДФС у Полтавській області – це відшкодування до бюджету завданих злочинними діями збитків, а також штрафних санкцій і пені.

Так протягом січня- вересня 2014 року до слідчих підрозділів фінансових розслідувань Головного управління надійшло 324 заяви та повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, з яких слідчими до ЄРДР (Єдиний реєстр досудових розслідувань) внесено 103 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення, з них 76 за ст.212 КК України.

Всього протягом січня-вересня 2014 року слідчими розслідувалось 162 кримінальні провадження.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались слідчими за вказаний період, закінчено 89 кримінальних провадження, із яких до суду направлено 32 кримінальні провадження, в т.ч.: 17 кримінальних проваджень направлено з обвинувальним актом, 13 кримінальних проваджень слідчими направлено до суду для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України, у зв’язку із повним відшкодуванням збитків під час досудового розслідування, 2 провадження направлено до суду для вирішення питання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із дійовим каяттям та зміною обстановки.

Збитки у кримінальних провадженнях, закінчених в період січня-вересня 2014 року, склали 15 мільйонів 640 тис.грн., з яких до бюджету відшкодовано понад 12 мільйонів.

У закінчених впродовж січня-вересня 2014 року кримінальних провадженнях з метою відшкодування збитків накладено арешт на майно на суму 3 мільйона гривень.

Головне управління ДФС

у Полтавській області