Понад 90% полтавських платників єдиного внеску користуються електронними сервісами ДФС

З жовтня минулого року, разом із зміною адміністратора єдиного соціального внеску, його надходження стабільно перевищують минулорічні показники та оперативно розподіляються між фондами соціального страхування. Не є виключенням і Полтавська область. Так, територіальні органи ДФС у Полтавській області вживають весь комплекс заходів направлених на збільшення надходжень єдиного внеску. Адже надходження даного платежу передбачає матеріальне забезпечення громадян у разі настання випадку, коли вони не здатні забезпечувати себе самостійно – наприклад досягнення пенсійного віку, непрацездатність, хвороба тощо.

Завдяки роботі органів ДФС області, в умовах вкрай складного економічного становища, надходження єдиного внеску за десять місяців 2014 року були забезпечені у розмірі понад 5 млрд. грн., а це - 101,4% у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Разом зі зміною адміністратора єдиного внеску бізнес отримав і спрощення процесу взяття на облік, адже зараз облікування платників податків та єдиного внеску здійснюється в одному органі за принципом єдності реєстраційних процедур. Крім того, за рахунок наявності в органах ДФС області великої бази платників податків є можливість проведення співставлень даних податкових декларацій та звітностей з єдиного внеску, кількості поданих звітних документів тощо. Це в свою чергу сприяє виявленню платників, які ухиляються від сплати єдиного внеску.

Останнім часом все більшу популярність серед платників єдиного внеску набувають сервіси електронного звітування. Для такого дистанційного звітування платникам достатньо лише отримати в територіальних органах ДФС безкоштовний цифровий підпис та завантажити відповідне програмне забезпечення. Якщо на момент передачі функції адміністрування єдиного внеску до податківців кількість звітуючих в електронному вигляді складала лише 38%, то жовтні 2014 року їх кількість становила понад 90%.

Територіальні органи Державної фіскальної служби України у Полтавській області щиро вдячні платникам Полтавщини за співпрацю, сумлінне виконання своїх зобов’язань щодо сплати єдиного внеску, забезпечення соціального захисту своїх працівників та наповненню бюджету фондів соціального страхування області.

Головне управління ДФС України

у Полтавській області