Щасти вам, берегині!

Ось і прийшло до нас ніжне і тендітне, як перший промінь сонця, свято 8 Березня... Не випадково щороку, коли розквітають проліски, із вирію повертаються на рідну землю птахи і стрімкі потоки беруть свої початки в горах, чоловіча половина людства схиляється перед Жінкою: коханою, матір’ю, сестрою, подругою, берегинею наших домашніх вогнищ та полум’я наших сердець...

Ніжність та самовідданість, доброта і врода, турботливість і гідність притаманні нашим жінкам. Розумні та розсудливі, жінки надихають чоловіків на щоденні звершення, адже недарма говорять, що за кожним успішним чоловіком стоїть виважена та мудра жінка.

Важливу роль відіграють жінки і в податковій службі, особливо зараз, у час докорінної зміни податкового законодавства. Представниці чарівної статі давно перестали бути „слабкою” половиною податкового колективу області – вони очолюють структурні підрозділи та відділення податкових інспекцій Полтавщини, працюють заступниками начальників інспекцій. Уже багато років поспіль на посаді першого заступника голови ДПА у Полтавській області працює Олександра Миколаївна Васильєва, численні трудові досягнення та нагороди якої переконливо доводять, що саме усвідомлення жінками-податківцями головних завдань державного службовця, високий рівень освіченості та професіоналізму, уміння дипломатично вирішувати гострі питання є запорукою зростання ступеня довіри до податкової служби та партнерських відносин з платниками податків. Значну частину комерційних структур Полтавщини, особливо малого та середнього бізнесу, очолюють саме представниці прекрасної статі. Успішні у бізнесі, сумлінні платники податків, вони крім цього встигають створити затишок і у власних родинах та виростити гідне майбутнє покоління громадян нашої держави.

Тож чарівні наші жінки податківці та платники податків, в цей святковий весняний день прийміть найщиріші привітання від мене особисто та від усього чоловічого колективу ДПА у Полтавській області!

Бажаємо Вам здоров'я, щастя, любові, натхнення та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай щодня посміхається Вам доля, домівки повняться піснями і дитячим сміхом, а на душі завжди буде по-весняному тепло і радісно! Щасти вам, любі наші!

З повагою,

голова ДПА у Полтавській області

С.Г. Міщенко