Команда ГУ ДФС Полтавщини приймає участь у чемпіонаті з міні футболу серед команд силових структур області

Уже традиційно з метою пропагування здорового способу життя серед силових структур Полтавської області проводяться різноманітні спортивні змагання. Одним із найпопулярніших видів і таким, що отримав широке визнання серед шанувальників, залишається футбол.

Чемпіонат з міні футболу серед команд силових структур Полтавщини стартував цими днями у спорткомплексі УМВС Полтавської області за підтримки УМВС України в Полтавській області та Обласної організації ФСТ «Динамо» України.

У змаганнях з міні футболу приймають участь команди ГУ ДФС у Полтавській області , Полтавської митниці ДФС України, УМВС України в Полтавській області, Управління служби безпеки України, Головного управління державної служби із надзвичайних ситуацій в Полтавській області, Управління Державної пенітенціарної служби в Полтавській області, Прокуратури Полтавської області та Військової частини 3052.

Під час урочистого відкриття змагань голова Всеукраїнської профспілки працівників державних органів Міністерства доходів і зборів Ольга Клочко привітала учасників змагань та наголосила, що «Сьогоднішній чемпіонат з міні футболу є, певною мірою, віддушиною у ці нелегкі для нашої країни часи, можливістю реалізувати себе поза службою».

І вже в перший день турніру перемогу здобула команда працівників ГУ ДФС у Полтавській області, яка у напруженій боротьбі виборола перемогу із рахунком 4-2 у своїх колег команди Полтавської митниці ДФС.

ГУ ДФС у Полтавській області