Полтавськими митниками ДФС спрямовано до бюджету 2 млрд грн

Як розповів начальник Полтавської митниці ДФС України Микола Калініченко з початку року Полтавською митницею здійснено митний контроль та митне оформлення понад 30 тисяч митних декларацій. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених суб’єктами підприємницької діяльності, склав понад 2 млрд.дол. США. Не зважаючи на загальний спад експортно-імпортних операцій, зовнішньоторговельне сальдо у 2014 році залишається позитивним і складає + 364 млн.дол.США.

Полтавськими митниками в поточному році спрямовано до державної скарбниці рекордну суму - понад 2 млрд.грн.. Не зважаючи на складну економічну та політичну ситуацію, що продовжує існувати в державі колективу митниці вдалося не тільки не допустити зменшення перерахувань до держаного бюджету, а й збільшити бюджетні надходження на 28 млн.грн. у порівнянні з минулим роком.

Таких результатів було досягнуто завдяки належному контролю за рівнем митної вартості товарів, як об’єктом оподаткування, перевірок правильності їх класифікації та визначення країни походження, контролю за правомірністю надання пільг в оподаткуванні та чистотою декларування товарів.

Так, на сьогоднішній день декларування товарів у електронному вигляді доведено до рівня 98% від загальної кількості поданих до митного оформлення митних декларацій. Кількість проведених митних оглядів експортно-імпортних товарів становить лише 2,3% від загальної кількості проведених митних оформлень. Як результат, за 11 місяців 2014 року загальний середньостатистичний час митного оформлення товарів в Полтавській митниці не перевищує 1-ї години.

ГУ ДФС у Полтавській області