Керівництво Головного управління ДФС у Полтавській області вшанувало ліквідаторів аварії на ЧАЕС

e-mail Друк PDF

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Ця пам'ятна дата була затверджена указом президента України 10 листопада 2006 року.

Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам'яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу людини над вогнем, який охопив реактор Чороно6ильської атомної станції.

Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в приміщенні Головного управління ДФС у Полтавській області відбулася зустріч керівництва ГУ ДФС у Полтавській області, місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів ДПС України” Полтавської області з активом обласних та районних організацій Полтавського обласного громадського об’єднання «Союз Чорнобиль» та ліквідаторами аварії на ЧАЕС – пенсіонерами податкової служби Полтавської області.

На початку зустрічі Голова комісії з реорганізації ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб відзначила, що із плином часу обсяг негативних наслідків екологічної катастрофи виявляється дедалі чіткіше. Втім, все гостріше постає загроза звикання до тематики Чорнобиля. Наше завдання — пам’ятати, не звикнути і по можливості допомагати людям, які постраждали від цього лиха, та особливо тим хто ліквідували його наслідки.

Долучився до побажань і голова місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів ДПС України” Полтавської області Анатолій Бакун , який висловив шану і повагу тим, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував до нового життя уражену радіацією землю, також Анатолій Бакун наголосив, що сьогодні фіскальна служба Полтавщини намагається якісно виконувати покладені на неї завдання, від яких у певній мірі залежить і реалізація соціальних програм для чорнобильців.

Під час зустрічі ліквідатори отримали подяки за мужність і героїзм, виявлені під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, поділилися спогадами про ті буремні дні та переглянули фільм про Чорнобильську катастрофу створений працівниками обласної державної телерадіокомпанії „Лтава” .

Згодом присутні відправились до пам’ятного знаку аварії на Чорнобильській АЕС. Там вони вшанували загиблих під час страшної катастрофи та поклали квіти.

ГУ ДФС у Полтавській області