Органами ДФС Полтавщини виявлено 2987 неоформлених найманих працівників

Як повідомив в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов органами ДФС Полтавської області постійно проводиться аналіз наявних баз даних та виявляються суб’єкти господарювання, які нарощують обсяги виробництва, збільшують прибутки, проте виплачують заробітну плату найманим працівникам на рівні нижчому встановленого законодавством мінімуму та перераховують податок на доходи фізичних осіб до бюджету у незначних розмірах.

Одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

Так за січень – листопад 2014 року за результатами контрольно-перевірочної роботи порушення податкового законодавства при виплаті доходів фізичним особам встановлені по 67 суб’єктах господарювання, за результатами документальних перевірок яких донараховано майже 4 млн.грн податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб та 1 млн. 315 тис. грн. єдиного внеску.

Крім того працівниками Головного управління ДФС у Полтавській області виявлено 2987 неоформлених найманих працівників та залучено до державної реєстрації суб’єктами господарювання 597 громадян, що забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі 1 млн. 411 тис. грн.

Шановні громадяни, подбайте про своє майбутнє – забезпечену старість.Зарплата в конверті сьогодні це злиденне життя завтра.

 

ГУ ДФС у Полтавській області