Близько 78 млн грн сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

„Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту територіальних органів ДФС Полтавської області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації”, - відзначив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов. Дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це супроводження діяльності великих платників, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків.

В ході цієї роботи, впродовж січня – листопада 2014 року підрозділами податкового та митного аудиту територіальних органів ДФС Полтавської області було проведено 1366 документальних перевірок суб’єктів господарювання, що на 408 перевірок менше ніж у минулому році.

За результатами контрольно - перевірочної роботи до бюджету донараховано більш ніж 662,5 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – 53,25%. Зменшено залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду декларації з ПДВ в сумі - понад 3,3 млн.грн.. Із донарахованих сум до бюджету сплачено майже 78 млн.грн.

Крім того, відділом проведення митного аудиту та контролю митної вартості та митних платежів проведено 17 документальних перевірок та мобілізовано до бюджету близько 630 тис.грн. митних платежів.

Головне управління ДФС

у Полтавській області