В Полтаві обговорили поточні зміни в системі оподаткування та звітності

e-mail Друк PDF

Саме такою була тема семінару із правової просвіти підприємців організованого регіональним представництвом Асоціації платників податків України, Центром комерційного права та Головним управління ДФС у Полтавській області. Відкрили семінар в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов, голова Ради територіального відділення АППУ у Полтавській області Олександр Бейдик та науковий консультант Центру комерційного права Юрій Юрченко.

Близько п’ятдесяти підприємців області зібралися у конференц-залі готелю „Галерея” послухати про зміни, яких останнім часом зазнала вітчизняна податкова система. Серед питань, які привернули увагу присутніх були: військовий збір, планові та позапланові перевірки, плата за землю, особливості застосування спрощеної системи оподаткування обліку та звітності, договори у сфері підприємницької діяльності й вирішення спорів, а також - можливості залучення бізнес спільноти до ухвалення регуляторних рішень.

Під час своєї доповіді виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов ознайомив присутніх із змінами у фіскальній та податковій політиці, відповідно до нової урядової програми, яка передбачає чіткі короткотермінові дії на 2015-2016 роки. Зокрема, серед основних нововведень: скорочення кількість податків з 22 до 9, поетапне зменшення єдиного соціального внеску з 41 до 15%, вдвічі скорочення єдиного податку для малого і середнього бізнесу, Закон «Про податковий компроміс», тощо. Спілкуючись із учасниками семінару Василь Храмов відзначив позитивність моменту співпраці представників фіскальної служби області із платниками податків та представниками громадськості, а також висловив сподівання, що саме під час подібних зустрічей всі їх учасники завжди отримують корисну інформацію, що допомагає їм уникнути труднощів під час нарахування та сплати податків.

Головне управління ДФС у Полтавській області