До державної скарбниці - 1,2 млрд грн податку на прибуток та до місцевої - 50,7 млн грн єдиного податку сплатили полтавські юрособи

За повідомлення управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДФС у Полтавській області з початку року надходження по податку на прибуток від Полтавщини до державного бюджету становлять близько 1,2 млрд.грн. За січень–листопад 2014 року надходження по частині чистого прибутку до державного бюджету становлять майже 3,4 млн.грн. Надходження податку на прибуток від підприємств комунальної власності області у січні - листопаді 2014 року склали понад 7 млн.грн.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження єдиного податку до місцевого бюджету збільшились на 31%. Так, фактичні надходження по єдиному податку з юридичних осіб у січні – листопаді 2014 року склали понад 50,7 млн.грн., що більш ніж на 12 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року. Кількість платників єдиного податку – юридичних осіб на сьогоднішній день на Полтавщині становить 4487 суб’єктів господарювання, з них: на четвертій групі перебувають – 4451 платників, а на шостій групі – 36 платників.

Фактичні надходження по збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (без плати по нафтопродуктам) у січні – листопаді 2014 року на Полтавщині склали понад 13,5 млн.грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 73,6 тис. грн.

Фактичні надходження по збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом у січні – листопаді 2014 року склали більш ніж 1,6 млн. грн.. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 119,4 тис. грн.

Головне управління ДФС

у Полтавській області