Працівники податкової міліції зашкодили кременчужанину стати «горілчаним магнатом» за рахунок гаманців та здоров’я жителів Полтавщини

Не зважаючи на заходи, що постійно проводяться працівниками податкової міліції з виявлення і знешкодженню цехів по виготовленню товарів харчової групи, зокрема горілчаного фальсифікату, вони, як правило, з’являються знову і знову. Занадто висока популярність цього напрямку протизаконної діяльності пояснюється тим, що вартість кустарного фальсифікату майже удвічі нижча вартості легально виробленої алкогольної продукції на ринку України, це дає змогу організаторам тіньових ґуралень отримувати значні неконтрольовані державою прибутки, при цьому не сплачувати жодної копійки до бюджету країни.

У ході розслідування кримінальної справи порушеної за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту алкогольних напоїв, які становлять загрозу для життя та здоров’я людей, працівниками УПМ ДПА у Полтавській області за рішенням суду проведено ряд обшуків на території Полтавської та Кіровоградської областей, результатом яких стало виявлення та припинено діяльність двох «підпільних» цехів по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв з обладнанням для їх масового виробництва та вилучення з незаконного обігу товарно-матеральних цінностей на суму 140 тис.грн..

Так, на території домоволодіння та будинку бутлегера податківцями вилучено 460 літрів спирту на суму близько 30 тис.грн, майже 500 літрів виготовлених фальсифікованих напоїв на суму 12 тис.грн. А поруч з домоволодінням «горілчаного магната» податківці виявили автомобіль-фургон іноземного виробництва, який вщент був заповнений ємностями зі спиртом. На даному автомобілі і здійснювалось транспортування з метою збуту фальсифікованих алкогольних напоїв. Загалом лише у даному домогосподарстві було вилучено товарно-матеріальних цінностей та обладнання для виробництва алкогольних напоїв на суму 125 тис. грн.

 

ПРЕС-ОФІЦЕР УПМ ДПА У ПОЛТАВСКІЙ ОБЛАСТІ

СКОБЕЛЬСЬКИЙ ДМИТРО