Податківці Полтавщини навчатимуть посадовців органів місцевого самоврядування

Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розробив курс семінарів з питань роз’яснення норм податкового законодавства України.

В умовах впровадження в життя Податкового кодексу України та з метою забезпечення навчального процесу на високому професійному рівні до участі у семінарах в якості лекторів запрошені фахівці Державної податкової адміністрації у Полтавській області.

На разі в обласному центрі підвищення кваліфікації управлінських кадрів пройшли перші тематичні зустрічі із новообраними сільськими та селищними головами на тему: „Практичні аспекти дотримання норм податкового законодавства України сільгоспвиробниками юридичними та фізичними особами.”

Слухачі курсу почули коментарі фахівців податкової служби до адміністрування місцевих податків і зборів, фіксованого сільськогосподарського податку, оподаткування доходів фізичних осіб із врахуванням норм чинного Податкового кодексу України.

Учасники семінару залишилися задоволеними рівнем підготовки лекторів та запропонували продовжити відповідну практику співпраці між державною податковою службою області та органами місцевого самоврядування й надалі. Відтак проведення тематичних зустрічей з питань роз’яснення норм податкового законодавства заплановано обласним центром підвищення кваліфікації держслужбовців для кожної окремої групи слухачів: посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців місцевих державних адміністрацій. Працівники ДПА у Полтавській області обов’язково братимуть участь у кожному семінарі, розробивши спеціальний курс лекцій з питань практичного застосування норм Податкового кодексу України.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області