Понад 1,2 млрд грн податку на прибуток до державної скарбниці – та більш ніж 53 млн грн єдиного податку - до місцевої сплатили полтавські юрособи

За повідомлення в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василя Храмова, з початку року надходження по податку на прибуток від Полтавщини до державного бюджету становлять понад 1,2 млрд.грн. За 2014 рік надходження по частині чистого прибутку до державного бюджету становлять понад 3,4 млн.грн. Надходження податку на прибуток від підприємств комунальної власності області у минулому році склали понад 7,4 млн.грн.

У порівнянні з 2013 роком надходження єдиного податку до місцевого бюджету збільшились майже 30%. Так, фактичні надходження по єдиному податку з юридичних осіб у 2014 році склали понад 53 млн.грн., що на 12 млн.грн. більше ніж у 2013 році.

Фактичні надходження по збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності (без плати по нафтопродуктам) у 2014 році на Полтавщині склали близько 15 млн.грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 132,8 тис. грн.

Фактичні надходження по збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом у минулому році склали більш ніж 1,8 млн. грн.. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 172,8 тис. грн.

Головне управління ДФС

у Полтавській області