Перший заступник ДФС України Володимир Хоменко представив першого заступника начальника ГУ ДФС у Полтавській області Віталія Летучого

Перший заступник Голови Державної фіскальної служби України Володимир Хоменко під час робочого візиту у Полтаві провів робочу нараду з керівництвом Головного управління ДФС у Полтавській області, особовим складом оперативного та слідчого управління податкової міліції, а також з керівниками галузевих підрозділів ГУ ДФС області.

Відкриваючи нараду Володимир Хоменко підкреслив, що головне завдання слідчих підрозділів не лише доведення до суду кожного провадження, але й притягнення винних до відповідальності та забезпечення відшкодування нанесених державі збитків. Він доручив у найкоротші терміни відпрацювати та виявити незаконні «схеми», за якими працюють нечесні підприємці.

Під час наради Перший заступник ДФС України Володимир Хоменко представив колективу Головного управління ДФС у Полтавській області, призначеного Наказом Голови державної фіскальної служби Ігорем Білоусом, першого заступника начальника ГУ ДФС у Полтавській області Віталія Летучого, який відповідатиме та координуватиме діяльність податкової міліції.

«Кожен працівник фіскальної служби повинен сумлінно виконувати свій службовий обов’язок, а головне він має усвідомлювати всю відповідальність за свою роботу, а керівник – за роботу своїх підлеглих. Враховуючи Закон України «Про очищення влади» від корупціонерів та хабарників будемо жорстко і безкомпромісно позбавлятися», - наголосив Володимир Хоменко.

Завершуючи засідання Перший заступник Голови ДФС України наголосив, що у нинішніх непростих для України умовах ми повинні захищати державу, її територіальну та економічну цілісність, інтереси легального бізнесу, який наповнює бюджет та забезпечує необхідні соціальні виплати, суспільний розвиток. На цьому шляху не повинно бути жодних поступок для забезпечення інтересів окремих підприємців – всі рівні перед законом. І дуже важливо, що ми маємо єдине державницьке бачення цього процесу.