Понад 81 млн грн сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

Виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов відзначив, що одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту територіальних органів ДФС Полтавської області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації. Ефективний механізм реалізації зазначеного питання – це супроводження діяльності великих платників, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків.

В ході цієї роботи, впродовж минулого 2014 року підрозділами податкового та митного аудиту територіальних органів ДФС Полтавської області було проведено 1522 документальні перевірки суб’єктів господарювання, що на 391 перевірку менше ніж у 2013 році.

За результатами контрольно - перевірочної роботи до бюджету донараховано майже 731,4 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – 52,7%. Зменшено залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду декларації з ПДВ в сумі - майже 3,4 млн.грн.. Із донарахованих сум до бюджету сплачено майже 81,5 млн.грн.

Крім того, відділом проведення митного аудиту та контролю митної вартості та митних платежів проведено 17 документальних перевірок та мобілізовано до бюджету 874 тис.грн. митних платежів.

Головне управління ДФС

у Полтавській області