Спочатку року Центрами обслуговування платників ДФС Полтавщини надано 8 тис. адміністративних послуг

Як розповів в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов протягом січня 2015 року до центрів обслуговування платників звернулося близько 186 тис. громадян з проханням надати консультацію, подати звітність та отримати адміністративну послугу. Працівниками Центрів обслуговування платників вже в новому 2015 році надано 8367 адміністративних послуг.

Найбільш запитуваною стала послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків (3742).

На другому місці за популярністю опинилась послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 845 звернень протягом місяця. Щодо третьої сходинки, то її традиційно посіла послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку. Протягом січня видано понад 587 таких витягів.

На сьогодні обслуговування платників податків на Полтавщиниі здійснюється 27 Центрами обслуговування, які надають 25 адміністративних послуг.

Окрім отримання консультативних та інформаційних послуг, відвідувачі Центрів обслуговування платників мають можливість подати податкову звітність та одержати ключі електронного цифрового підпису.

Чекаємо Вас в Центрах обслуговування платників. Адреси ЦОПів розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у Полтавській області за посиланням http://poltava.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/ .

ГУ ДФС у Полтавській області