Свято з вірою в майбутнє...

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виводу військ колишнього СРСР з Афганістану.

Серед працівників і пенсіонерів органів державної податкової служби Полтавщини – 9 колишніх воїнів-інтернаціоналістів. Напередодні цієї дати в Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області за традицією збираються учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав.

Цього разу привітати їх зі святом та вшанувати пам’ять загиблих товаришів зібралися в.о. начальника ГУ ДФС в області Василь Храмов, почесний голова Полтавського обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Валерій Корчуков, керівництво місцевого осередку Асоціації ветеранів ДПС України та обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників державних органів доходів і зборів.

В ході зустрічі очільник обласного управління ДФС Василь Храмов щиро подякував колишнім воїнам-афганцям та учасникам бойових дій на території інших держав за їх мужній подвиг, побажав довгих років життя і мирного неба над головою.

За свою звитягу присутні ветерани отримали подяки від Головного управління ДФС у Полтавській області та обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану.

Враховуючи складну ситуацію на сході нашої держави, за ініціативи керівництва ГУ ДФС у Полтавській області вже не вперше надається допомога бійцям в зоні проведення анти терористичної операції. Зокрема, нещодавно в зону АТО передано в зразковому стані 2 автомобілі підвищеної прохідності, які були направлені нести бойову вахту під Маріуполь. І прибули вони туди з подарунками від податківців Полтавщини, серед яких продукти харчування – крупи, м’ясні та рибні консерви, чай, солодощі та багато інших наборів першої необхідності.

В.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов підтримав ініціативу ветеранів – інтернаціоналістів, які підписали звернення до своїх колег – податківців, які зараз несуть службу в зоні АТО та всіх воїнів – побратимів. Відповідний лист буде офіційно направлено захисникам нашої Вітчизни:

 

Шановний колего!

Дорогий побратиме!

Вклоняємось перед Твоїм подвигом, дякуємо за Твою громадянську позицію, тиснемо руку за Твою мужність!

У свій час держава направила нас до Афганістану, інших «гарячих точок» планети для виконання «інтернаціонального боргу».

Ми там добросовісно і самовіддано виконали свій військовий обов’язок, хтось із наших товаришів залишив там своє життя і здоров’я.

Сьогодні Ти захищаєш нашу Вітчизну, нашу Неньку-Україну.

Захищаєш від реального ворога, в тому числі — і від деяких з братів-слов’ян, яких нині імперський Кремль звів з розуму, позбавив правди, відчуття реальності і здорового глузду. Тому Тобі зараз важче, ніж нам тоді, під час війни з чужинцями поза межами своєї країни.

Але Тобі сьогодні й простіше, ніж нам колись на чужині, бо Ти захищаєш свою рідну землю, свою, а не іншу, Батьківщину.

Ти захищаєш історичний вибір свого народу у його прагненні до свободи, європейських цінностей, справедливості, незалежності і суверенності.

Ти захищаєш вільне, благополучне і цивілізоване майбуття наших дітей і онуків.

Тому, знай, ми всі — поруч з Тобою, наші серця б’ються разом з Твоїм! Зараз ми надсилаємо Тобі обмундирування і засоби захисту, за покликом держави або у випадку повномасштабної інтервенції ми обов’язково будемо в одному окопі.

Миру, стійкості і перемоги Тобі!

 

З повагою, ветерани податкової служби Полтавщини – учасники бойових дій на території інших держав.

 

лютий 2015 року                                                                                                                  м.Полтава

 

Головне управління ДФС у Полтавській області