Увага! У період подання звітності податкова служба готова обслуговувати платників з подовженим робочим днем та у вихідні

Шановні платники податків! За дорученням Голови ДПС України Віталія Захарченка для максимального комфорту платників, на період подання звітності до її приймання будуть залучені додаткові фахівці. Ці заходи дозволять зменшити черги та підвищать якість обслуговування людей.

З 17 березня в податкових інспекціях області здійснюватиметься прийом звітності з 8 до 21 години. Податківці також обслуговуватимуть платників у вихідні дні - 19 та 20 березня.

Як зазначив Віталій Захарченко, для надання податкової звітності органи ДПС рекомендують використовувати засоби електронного зв’язку. Це суттєво зменшує особисті контакти з податківцями та економить час як платників податків так і фахівців ДПС, дозволяє уникнути черг.

Податкова служба подбала й про інформаційні сервіси для платників податків. На допомогу декларантам на офіційному веб-сайті ДПА України (www.sta.gov.ua) розміщені інструкції щодо заповнення Податкових декларацій.

За матеріалами ДПС України