Податківці Полтавщини обговорювали хід проведення кампанії декларування громадян

Проведення Державною податковою адміністрацією щорічно у березні семінарів, присвячених кампанії декларування доходів громадян, стало вже традиційним. Для обговорення актуальних питань, які стосуються цьогорічної кампанії декларування, у приміщенні УПМ ДПА у Полтавській області зустрілися заступники начальників податкових інспекцій області, керівники підрозділів оподаткування фізичних осіб та масово-роз’яснювальної роботи і звернень громадян районних ОДПС.

«Працюючи в умовах нещодавно прийнятого Податкового кодексу України, необхідно забезпечити найбільш сприятливі умови для виконання кожним громадянином свого конституційного обов’язку, якомога більше зусиль прикласти до створення належних умов та комфортної атмосфери в місцях подання і заповнення декларацій. Шляхи покращення роботи в цьому напрямку вбачаю у проведенні масово-роз’яснювальної роботи з платниками, постійному інформуванню платників через засоби масової інформації та Інтернет.

Не хотілося б, щоб платники Полтавщини жили за принципом: „Патріотизм закінчується там, де починається податкова декларація», - зазначив заступник голови ДПА у Полтавській області Андрій Скляренко, відкриваючи обласний семінар-нараду.

Під час зустрічі присутні обговорили хід проведення деклараційної кампанії в області в умовах дії нового податкового законодавства, визначили пріоритетні напрямки роботи під час її проведення та виділили основні підходи у масово-роз’яснювальній роботі з платниками податків. Відвідувачі семінару також поділилися досвідом використаних під час проведення кампанії декларування ноу-хау та різноманітних креативних методів.

Вразили присутніх агітація на продуктах харчування та напоях, різноманіття друкованої продукції від календариків до плакатів, інформація з питань декларування на ваучерах поповнення рахунків мобільного зв’язку, спеціально виготовлені канцелярські приладдя та інші зразки креативу.

Як зазначив у своєму виступі заступник начальника управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Віктор Гріненко: „Ми повинні пам’ятати, що наше основне завдання – працювати для кожної людини, роз’яснювати нові принципи нашої співпраці, адже від якісного обслуговування платників податків на місцях залежатиме успішне проведення цьогорічної деклараційної кампанії на всеукраїнському рівні”.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області