Понад 191 тис. грн додаткових надходжень податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску забезпечили органи ДФС Полтавщини

e-mail Друк PDF

Одним із резервів збільшення надходжень податків до місцевих бюджетів є організація роботи щодо виявлення та упередження порушень податкового та іншого законодавства під час виплати заробітної плати та інших доходів громадянам.

За повідомленням в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанни Кузнецової впродовж січня - лютого 2015 року за результатами контрольно-перевірочної роботи фахівців органів ДФС області порушення податкового законодавства при виплаті доходів фізичним особам були встановлені по 11 суб’єктах господарювання. За результатами документальних перевірок по ним було донараховано понад 1 млн. 183 тис. грн. податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб та 105,1 тис. грн. єдиного внеску.

Крім того, завдяки вжитими органами доходів ДФС заходам, суб’єктами господарювання Полтавщини додатково було оформлено трудові відносини з 421 працівником. А це, забезпечило додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску в сумі 191,2 тис. грн.

Побороти таке явище, як „заробітна плата у конверті”, можливо лише тоді, коли кожен громадянин буде протистояти незаконним умовам, запропонованим роботодавцями. Головне управління ДФС у Полтавській області вкотре нагадує, що незареєстрований належним чином працівник ризикує залишитися без права на отримання пільг та виплат, гарантованих державою.

Головне управління ДФС

у Полтавській області