«Бронзовий» фініш фіскальної служби Полтавщини

Саме такого ґатунку нагороди отримали футболісти Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області у турнірі з футзалу серед працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб Полтавщини.

У 56-ти матчах протягом 4 місяців за кубок змагалися команди ГУ ДФС у Полтавській області, Полтавської митниці ДФС, обласної міліції, Служби безпеки України, пенітенціарної служби, військової частини 3052, служби з надзвичайних ситуацій.

У спорткомплексі «Динамо» фіналістів та учасників змагань, які відстоювали спортивну честь своїх відомств, вітали і нагороджували ініціатори турніру й керівники правоохоронних органів та спеціальних служб, облспортуправління та ФСТ «Динамо», які високо оцінили не лише рівень змагання, а й майстерність гравців та жагу до перемоги.

Як зазначила голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників державних органів доходів і зборів Ольга Клочко на нагородженні: „Головне не перемога, а саме такі миттєвості спортивного азарту та здорового духу, які єднають нас”.

За результатами турніру золотим призером стала команда УМВС Полтавщини, срібні медалі отримали рятувальники, бронзу – гравці фіскальної служби. Кращим бомбардиром турніру визнано гравця збірної команди СБУ Олександра Тіщенка, а кращим голкіпером – гравця збірної команди управління Державної пенітенціарної служби Ірину Сидоренко.

ГУ ДФС у Полтавській області