На Полтавщині обрали „контролерів” за діяльністю органів фіскальної служби

В головному управлінні ДФС у Полтавській області пройшло засідання установчих зборів для формування громадської ради при ГУ ДФС у Полтавській області на якому було обрано новий склад, голову та його заступників цього оновленого дорадчого органу. „Ще в січні цього року наказом Головного управління ДФС у Полтавській області було створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при ГУ ДФС у Полтавській області, члени якої працювали відповідно до вимог постанови КМУ від 3 листопада 2010 року №996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та збирали заяви і відповідні документи від потенційних кандидатів у члени громадської ради. В результаті відповідний пакет документів для подальшого членства у громадській раді при ГУ ДФС у Полтавській області подали 24 кандидати. Всі вони сьогодні запрошені на засідання," – відзначив під час свого інтерв'ю журналістам перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов.
Крім кандидатів для членства в раді в засіданні взяли участь: перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов, перший заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Віталій Летучий, заступник начальника Полтавської митниці ДФС Сергій Запорізький, керівники структурних підрозділів ГУ ДФС у Полтавській області та Полтавської митниці ДФС, журналісти.
Під час засідання установчих зборів було обрано новий склад громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області, до якого увійшли всі заявлені кандидати. Також за одноголосними результатами голосування очільником громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області став голова правління громадської організації „Полтавська обласна спілка краєзнавців" Олексій Нестуля, який має багаторічний досвід роботи в дорадчих органах. Його заступниками було обрано голову правління Полтавського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців та Полтавської обласної організації роботодавців Федерації роботодавців України Сергія Змієвця та почесного голову громадської організації підприємців м. Кременчука «Народна рада» Андрія Огороднікова. Крім цього, враховуючи регіональні особливості Полтавщини та зосередження її основного промислового комплексу у містах Кременчуці та Комсомольську, було прийнято рішення створити відповідну територіальну комісію.
Олексій Нестуля відзначив, що націлений й надалі підтримувати ініціативи громадськості, спрямовані на прозорість та сервісність служби, а також не ігнорувати жодної пропозиції від громадськості, який би характер вона не носила. „Саме дієвий контроль громадськості за організацією діяльності державної фіскальної служби – повинен бути одним з головних завдань для нашої роботи", - погодився голова громадської ради при Головному управлінні ДФС області із першим заступником начальника Головного управління Василем Храмовим.
На завершення засідання учасники погодилися впродовж місяця зібрати та надати до секретаріату громадської ради пропозиції для формування Плану проведення консультацій з громадськістю, включивши в нього всі проблемні питання.

Головне управління ДФС у Полтавській області