Полтавськими митниками виявлено порушень митних правил на понад 800 тис. грн

Як повідомив начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко правоохоронна робота Полтавської митниці ДФС в І кварталі 2015 року була спрямована на виявлення та фіксацію правопорушень, які наносять значну шкоду економічним інтересам держави.

За результатами даної роботи протягом звітного періоду заведено 35 адміністративних протоколів про порушення митних правил на суму понад 800 тис. грн.

Серед характерних видів правопорушень в І кварталі 2015 року є: виявлення фактів зберігання і реалізації продуктів харчування іноземного виробництва та тютюнових виробів з порушенням вимог Законів України «Про безпечність та якість харчових продуктів» та «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції», по яким складено 7 адміністративних протоколи на суму 735 тис.грн, виявлення фактів переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, по яким складено 11 адміністративних протоколи на суму 53 тис.грн.

Протягом І кварталу 2015 року спільно з правоохоронними органами області проведено 7 спільних заходів, за результатами яких складено 8 адміністративних протоколів про порушення митних правил за фактами зберігання та реалізації підприємцями та громадянами області іноземних товарів, а саме тютюнових та алкогольних виробів без українських марок акцизного податку, продуктів харчування без відповідного маркування загальною вартістю 738 тис. грн.

ГУ ДФС у Полтавській області