Удосконалення державної служби – головна мета адміністративної реформи

e-mail Друк PDF

Адміністративна реформа державної служби, яка розпочата у цьому році, покликана покращити якість державного управління на всіх рівнях.І це в першу чергу, стосується працівників керівної ланки. Наразі у Полтавській області нараховується трохи більше 10 тисяч державних службовців, з яких планується скоротити понад 30%.

Але метою адмінреформи є не тільки скорочення чисельності державних службовців, а й моніторинг та оптимізація функцій, які здійснюються органами державної влади, створення найбільш комфортних умов при взаємодії органів державної служби з пересічними громадянами, налагодження результативної взаємодії між самими державними інституціями. Саме цим питанням був присвячений семінар з представниками юридичних служб райдержадміністрацій, відділів та управлінь області, який відбувся 24 березня у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації.

„Адміністративна реформа – процес складний і багаторівневий. Полтавська область – одна з тих областей, які визначені для першочергового її впровадження. Тому необхідно враховувати територіальні особливості, приділити увагу роз’яснювальній та консультаційній роботі при впровадженні нових законодавчих та нормативних документів, пов’язаних з реформуванням державної служби, довести до державних службовців на місцях, як саме ці документи будуть вводитись в дію,” - зазначив заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко, відкриваючи засідання.

В рамках семінару обговорювались і зміни чинного законодавства. Зокрема, з основними новаціями, передбаченими Податковим кодексом України, присутніх ознайомили представники ДПА у Полтавській області: заступник начальника управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Полтавській області Віктор Гріненко та головний державний податковий інспектор управління Валентина Коломієць. Податківці області прокоментували питання адміністрування податків і зборів в умовах дії Податкового кодексу України, хід проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2010 році.

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області