Фахівці органів ДФС Полтавщини ратували за чистоту довкілля

Як і більшість полтавців, які вийшли цими квітневими вихідними на вулиці, аби взяти участь у заходах з нагоди Дня довкілля, працівники Головного управління ДФС у Полтавській області також взялися до впорядкування приміщень в яких вони працюють та прилеглих територій.

Також працівники органів ДФС області за традицією допомагали в наведенні ладу на території дитячого оздоровчого центру „Орлятко”, яким вже чимало років опікується обласна фіскальна служба. В.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнєцова відзначила, що ця робота доцільна та проводиться не лише в рамках Всеукраїнської акції „За чисте довкілля”, адже фахівці органів ДФС області постійно дбають про озеленення та очищення території „Орлятка”, а особливо активно це роблять напередодні травневих свят та шкільних канікул, аби відвідувачі оздоровчого центру залишилися задоволеними та почували себе комфортно.

День довкілля відзначається в Україні щорічно з 1998 року. Саме цього дня була заснована UNEP – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля. Свято було встановлено, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

Головне управління ДФС у Полтавській області