Перевезення вантажу до або із зони АТО

З метою покращення рівня обізнаності населення щодо отримання дозволу на переміщення товарів до (із) зони АТО повідомляємо наступне.

Для вирішення питань перевезення вантажу (товарів) до (із) зони АТО, а також облаштування і функціонування фіскальних постів на контрольних пунктах в’їзду-виїзду наказом Державної фіскальної служби України було утворено Головне міжрегіональне управління оперативного забезпечення зони проведення АТО (м. Київ, м. Краматорськ, м. Слов’янськ) ДФС.

Звертаємо увагу, на офіційному сайті ДФС України (sfs.gov.ua) розміщено нову редакцію наказу № 27 ог, затвердженого наказом Антитерористичного центру при СБУ (керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей) від 28.02.2015 № 83 ог «Про внесення змін до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, ТЗ та вантажів вздовж лінії зіткнення у межах Донецької та Луганської областей», із змінами до додатків №5, 6. (далі - Тимчасовий порядок).

Таким чином, передбачений наступний механізм опрацювання заяв щодо видачі дозволів на перевезення вантажу (товарів) до (із) зони АТО:

- громадянин (власник або уповноважена ним особа), який має намір ввезти або вивезти вантаж (товар), крім гуманітарної допомоги та вугільної продукції (код за УКТЗЕД (на рівні 4 знаків), до/з тимчасово неконтрольованих територій повинен звернутись з відповідною заявою до Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції Державної фіскальної служби України (далі – ГМУОЗ АТО ДФСУ), представники якого знаходяться у наступних населених пунктах:

04053, м. Київ, Львівська площа, 8 (ДФС України);

84313, м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 22 (ДПІ у м. Краматорськ ГУ ДФС України в Донецькій області);

87526, м. Маріуполь, вул. 130-ї Таганрозької дивізії, 114 (ГУ ДФС України в Донецькій області);

93113, м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 347 (ДПІ у м. Лисичанськ ГУ ДФС України в Луганській області), а також за місцем розташування визначених вантажних КПВВ.

Заява відповідного зразка (Додаток 2 Тимчасового порядку) подається у письмовій формі за визначеними адресами та дублюється на електронну адресу ГМУОЗ АТО ДФСУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Заяви, які оформлені з порушенням, до розгляду не приймаються.

Органи ДФС за місцем реєстрації СГД вказані заяви не приймають та не розглядають.

Наявні у роботі заяви на отримання дозволів на перевезення вантажу (товарів) до (із) зони АТО місцеві органи ДФС повинні направити на розгляд до ГМУОЗ АТО ДФСУ, який у свою чергу надсилає подання до координаційного центру щодо включення до Переліку суб’єктів господарювання, яким надано право перевозити визначені товари до або з тимчасово неконтрольованої території Донецької та Луганської областей.

Головне управління ДФС

у Полтавській області