Полтавські митники ДФС на Полтавщині виявили порушень митних правил на 800 тис. грн

Як розповів начальник Полтавської митниці ДФС Микола Калініченко працівниками Полтавської митниці ДФС з початку року працівниками Полтавської митниці ДФС складено 50 протоколів за фактами порушень митного законодавства. Вартість вилучених предметів правопорушення становить 822 тис.грн..

Правоохоронна робота митниці в поточному році направлена на виявлення та фіксацію порушень, які наносять значну шкоду економічним інтересам держави. Митниками полтавського регіону впродовж січня-квітня 2015 року зафіксовані факти ухилення від сплати податків на суму майже 70 тис. грн.

У 2015 році митницею розглянуто 20 справ про порушення митних правил з накладенням адмінстягнення у вигляді штрафу на суму майже 250 тис. грн.. Перераховано штрафів до Державного бюджету України на суму майже 100 тис. грн..

Проведено 7 спільних заходів з правоохоронними органами регіону. Як результат, складено 8 протоколів про порушення митних правил на суму 738 тис.грн. з вилученням продуктів харчування та тютюнових виробів.

ГУ ДФС у Полтавській області