Працівники ГУ ДФС у Полтавскій області провели Флешмоб у вишиванках

День вишиванки — всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня , у поточному році це 21 травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Долучилися до свята і працівники Головного управління ДФС у Полтавській області, які вдяглися у цей день не у повсякденний одяг, а у яскраву вишиванку, чим висловили своє ставлення до сповідування української традиції і культури, української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.

Як зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Полтавскій області Жанна Кузнецова в такі дні люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Вишиванка — не пережиток давніх часів, а сучасний, гарний, позаполітичний і що найголовніше, як на сьогодні, екологічний одяг.

ГУ ДФС у Полтавській області