Керівник ГУ ДФС у Полтавській області привітав журналістів з професійним святом

Напередодні свята Дня журналіста у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя відбулись урочистості з нагоди свята.

Долучився до вітань і виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов «Від імені колективу ГУ ДФС у Полтавській області та мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня журналіста! Неможливо, уявити собі сучасне суспільство позбавленим інформації. Дякую вам за постійну плідну співпрацю спрямовану на підвищення податкової культури населення Полтавщини. Через засоби масової інформації ми отримуємо зворотній зв’язок, який допомагає краще зрозуміти проблеми звичайних людей», - наголосив Василь Храмов.

Представники телерадіокомпаній, друкованих та інтернет-видань отримали від керівництва ГУ ДФС Полтавської області подяки.

А після урочистих промов керівництва області та міста для працівників засобів масової інформації виступали камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії.

ГУ ДФС у Полтавській області