Колектив ГУ ДФС у Полтавській області зустрівся зі своїми колегами – учасниками бойових дій (АТО)

Слова подяки та шани цими днями почули від своїх колег працівники Головного управління ДФС в області, учасники бойових дій АТО, які повернулись через рік служби у Збройних силах України. Двоє фахівців органів ДФС в області, перебували на передовій у Луганському і Донецькому напрямку, а ще один фахівець органів ДФС Полтавщини досі захищає кордони нашої України.

Вітаючи учасників бойових дій виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов відзначив,що «Ви завжди являли собою взірець сумлінного ставлення до роботи у податковій службі. Нині Ви надали сучасникам приклад справжнього патріотизму, скромного і водночас героїчного виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту Вітчизни, приклад гідності і честі, дотримання історичних традицій Козацької Січі, Героїв Крут, Холодного Яру, усіх борців українського національно-визвольного руху!».

Під час зустрічі бійці розповіли про свій військовий шлях за рік, що минув після чого колеги мали змогу поставити питання учасниками бойових дій.

На завершення герої отримали вітальні адреси підписані членами колективу Головного управління та нагрудні знаки „Кращий податківець Полтавщини”.

«Ще раз вітаємо з поверненням, дякуємо за мир на нашій Полтавщині, сподіваємось на те, що більше не прийдеться мобілізовуватись з оперативного резерву, зичимо якнайшвидшої реабілітації, міцного здоров’я, ну і, звичайно, „Слава Україні!”... – зазначив Василь Храмов.

ГУ ДФС у Полтавській області