Екологічні ініціативи податківців Полтавщини

e-mail Друк PDF

Екологія - в останні десятиріччя ми все частіше чуємо це слово. На екологічній мапі ООН Україна розфарбована у чорний колір, адже, як стверджують фахівці – це „найбрудніша” країна в Європі.

Вирішувати екологічні проблеми можна різними способами, шляхами та ініціативами. Долучилися до цього процесу і податківці Полтавщини. На разі мова піде не про справляння екологічного податку, кошти від адміністрування якого також йдуть на вирішення певних екологічних питань, мова піде про таку складну та специфічну тему, як – утилізація токсичних відходів, а саме – відпрацьованих батарейок.

Чи знаєте Ви, що лише одна пальчикова батарейка забруднює 400 літрів води або 20 м2 ґрунту. Маючи специфічний склад, ці відходи залишаються в незмінному стані протягом багатьох століть. Тож, викидати використану батарейку в сміття небезпечно, зберігати вдома теж. Відповідь – утилізувати відходи правильно!

З липня поточного року всі територіальні органи ДФС на чолі із Головним управлінням Державної фіскальної служби у Полтавській області беруть участь у Всеукраїнській компанії щодо належної утилізації відпрацьованих хімічних джерел струму, взявши на себе функцію збору використаних батарейок. На разі пункти прийому відпрацьованих батарейок діють в усіх Центрах обслуговування платників, де встановлені спеціальні скриньки для їх збору. (Адреси ЦОПів розміщені на субсайті територіальних органів ДФС у Полтавській області за посиланням http://poltava.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/).

Головне управління Державної фіскальної служби у Полтавській області закликає всіх небайдужих полтавців зробити свій внесок у збереження природи та оголошує збір відпрацьованих батарейок для їх подальшої правильної утилізації! ЗАЛИШ НАЩАДКАМ ЧИСТУ УКРАЇНУ! ЗДАЙ САМ ВИКОРИСТАНІ БАТАРЕЙКИ (до 7 А/год) ТА ЗАПРОПОНУЙ ДРУЗЯМ!

Головне управління ДФС у Полтавській області