Країна «Орлятко» приймає друзів

Літо, сонце, річка, свіже повітря, друзі навколо тебе – що ще потрібно кожній дитині для незабутніх канікул та повноцінного відпочинку. Все це та багато іншого пропонує своїм відвідувачам Дитячий оздоровчий центр «Орлятко» імені Володимира Михайловича Садового розташований в селі Матвіївка Котелевського району на Полтавщині. Вже 16 років цим табором опікується Полтавська обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби

Завдяки шефській турботі, чуйному ставленню небайдужих людей, за ці роки «Орлятко» здобув собі славу одного з найпопулярніших місць відпочинку дітей різних вікових категорій та соціальних груп. Чимало з дітлахів відпочивають тут далеко не вперше, а найбільші фанати оздоровчого центру приходять сюди вже в іншій ролі, вожатими.

І це не дивно, адже до послуг відпочиваючих діє відповідний сервіс: їдальня з двома просторими залами, власний автобус, що возить малечу на охайний пляж, бібліотека, комп’ютерний клас, футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, гімнастичне обладнання, настільний теніс, естрада в затишному сосновому обрамленні та багато іншого.

Під час урочистої лінійки з нагоди відкриття табірної зміни, директор дитячого оздоровчого центру Іван Вовнянко зазначив, що за ці 16 років «Орлятко» став справжньою родиною для дітей, які тут відпочивають, - зауважив директор табору. І все це завдяки зусиллям колективу та шефській допомозі.

До слів директора табору приєднався і в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов, - «Головне управління Державної фіскальної служби Полтавської області робить все щоб відпочинок в „Орлятку” був кращим, а враження його відвідувачів були ще яскравішими!

Я вітаю всіх вас із урочистим відкриттям табору та бажаю незабутнього, безхмарного та по справжньому чарівного відпочинку!.»

Поздоровила дітлахів і голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів Державної фіскальної служби Ольга Клочко- «ДОЦ „Орлятко” став одним із найкращих місць для відпочинку і оздоровлення дітей на Полтавщині, я бажаю дітлахам незабутнього відпочинку та вражень, яких вистачить на цілий рік».

Присутні на урочистій лінійці представники органів місцевого самоврядування побажали дітям щасливого та веселого літа, повноцінного відпочинку та оздоровлення, а ще, звичайно, знайти справжніх та вірних друзів!

До речі - сама малеча, що відпочиває в таборі, вже виконала та навіть перевиконала всі побажання запрошених на урочисту лінійку. Під час спілкування з журналістами, які були запрошені на захід, найпопулярнішою відповіддю на запитання стосовно переваг та недоліків «Орлятка» була така: «Тут все є! А чого не вистачає? Та це хіба трохи менше контролю!»