З початку року платники Полтавщини сплатили понад 2,8 мільярда гривень єдиного внеску

Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов. Він зазначив, що у червні поточного року від платників Полтавщини надійшло понад 555,1 млн. грн. єдиного внеску. „Сьогодні співробітники фіскальних органів області докладають максимум зусиль, щоб забезпечити стабільне та повне надходження єдиного внеску, оскільки від цього залежить своєчасність виплати пенсій, допомоги, інших соціальних виплат. Для цього створені максимально комфортні умови для платників. Зокрема в органах ДФС працює низка послуг та сервісів, які роблять сплату ЄВ швидкою та необтяжливою.

Наприклад, платники можуть самі обрати – звітувати на паперових носіях або в електронному форматі. Для тих, хто звітує на паперових носіях, у Центрах обслуговування платників відкрито окремі вікна. Для платників, які обрали електронне звітування, необхідні лише електронний ключ, який безкоштовно надають фіскальні органи, та відповідне програмне забезпечення”, - підкреслив керівник ГУ ДФС в області.

На сьогоднішній день на обліку в територіальних органах ДФС у Полтавській області перебуває 104 003 страхувальників в тому числі юридичних осіб 31 209 та 72 794 фізичних осіб.

ГУ ДФС у Полтавській області