Боротьба з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом

Як повідомила в.о.начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом внесено 37 повідомлень до Банку даних про сумнівні фінансові. Розроблений План спільних заходів ГУ ДФС у Полтавській області та Полтавської митниці ДФС із запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та розповсюдженням зброї масового знищення.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок складено 30 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 9 з ознаками злочину за ст.209 КК України, загальна сума виявлених легалізованих доходів по яких складає 23 млн. 806 тис.грн.

Складено 12 довідок з ознаками кримінального правопорушення за предикатними злочинами на загальну суму ухилення від сплати податків 31 млн. 863 тис.грн.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом обліковано 8 кримінальних правопорушень, у тому числі 1 – за ст.209 КК України, 3 – предикатними злочинами та 4 – за іншими статями КК України.

ГУ ДФС у Полтавській області