Не для піару і не на папері – ми мусимо бути прозорими

На цьому наголосив виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров під час своєї першої зустрічі із регіональними журналістами, що відбулася в конференц-залі ГУ ДФС області. „Головне управління ДФС у Полтавській області вже не перший рік співпрацює та підтримує партнерські зв’язки із засобами масової інформації. Плануючи нашу роботу на майбутнє ми ставимо за мету ці традиції не лише підтримувати, а й зміцнювати та поглиблювати співробітництво із ЗМІ в усіх напрямках.”, - підкреслив керівник фіскальної служби області, звернувши увагу присутніх, що саме сьогодні, коли в країні відбуваються значні зміни в багатьох сферах життя, і у фіскальній службі зокрема - ми не маємо право обмежувати громадськість у доступі до інформації та залишати платників податків – не проінформованими.

Спілкуючись із представниками мас-медіа Борис Сидоров зупинився на особливостях податкової реформи, що триває в державі, зауваживши, що відтепер фіскальна служба працює за новими правилами – надання сервісних послуг та реалізації податкової реформи за трьома принципами: простоти, прозорості та послідовності. Також виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС в області проінформував присутніх про основні результати роботи органів ДФС Полтавщини з початку року, повідомивши, що впродовж січня-липня 2015 року завдяки співпраці органів ДФС та платників податків області до державного бюджету було мобілізовано близько 8 млрд. 351 млн.грн. платежів, що більше фактичних надходжень за аналогічний період 2014 року майже вдвічі. До місцевих бюджетів області за підсумками семи місяців 2015 року надійшло близько 2 млрд. 152 млн.грн. податків і зборів, що більше минулорічних надходжень на 250,8 млн.грн.

Завершуючи зустріч та вислухавши пропозиції журналістів щодо покращення співпраці Борис Сидоров підкреслив, що надає значну роль взаємодії органів ДФС із мас-медіа та запропонував останнім взяти активну роль в роботі органів ДФС області в якості громадських спостерігачів та членів колегії ГУ ДФС області, а також запевнив пресу в системності та стабільності подібних форматів спілкування.

Головне управління ДФС

у Полтавській області