Органи державної фіскальної служби області відкриті для співпраці

На цьому наголосив голова Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області Олексій Нестуля, який спільно із заступником директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Іваном Ревою відкрили семінар для керівників та бухгалтерів сільськогосподарських підприємств Полтавщини, що пройшов днями в конференц-залі Головного управління ДФС у Полтавській області. Понад сто аграріїв, які представляли близько вісімдесяти сільськогосподарських підприємств Полтавщини завітали на семінар, щоб поспілкуватися із фахівцями фіскальної служби та отримати відповіді на питання, які їх найбільше хвилюють.

„Органи ДФС Полтавщини завжди відкриті для співробітництва і конструктивного діалогу з представниками бізнесу, та аграріями області зокрема. І наш сьогоднішній семінар – чергове тому підтвердження”, - підкреслила на початку спілкування начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Полтавській області Вікторія Захарченко та висловила сподівання, що учасники семінару залишаться задоволеними форматом проведення зустрічі та отримають чимало цікавої інформації.

На порядок денний семінару були винесені питання електронного адміністрування податку на додану вартість; обговорювалася спрощена система оподаткування, обліку та звітності сільськогосподарських товаровиробників; аналізувалися останні зміни в оподаткуванні доходів фізичних осіб та розглядалися цьогорічні новації в єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне.

На завершення семінару керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств області поспілкувалися із фахівцями регіональної фіскальної служби в режимі „запитання-відповіді” та погодилися з тим, що саме під час подібних зустрічей всі їх учасники завжди отримують корисну інформацію, а це допомагає їм уникнути труднощів під час нарахування та сплати податків.

Головне управління ДФС

у Полтавській області