Понад 10,5 млрд грн платежів мобілізовано до бюджетів усіх рівнів органами ДФС Полтавської області з початку року

На цьому наголосила заступник начальникаГоловного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнєцова, підкресливши, що це більше збору платежів за 7 місяців 2014 року на 40,4%, або більш ніж на 3 млрд.грн.

За підсумками січня-липня 2015 року до державного бюджету було мобілізовано платежів в сумі понад 8 млрд.грн,, це більше фактичних надходжень за аналогічний період 2014 року на 49,7%.

В розрізі основних бюджетоутворюючих податків державного бюджету зросли надходження по рентній платі за користування надрами в 2,5 рази та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживання усіх форм власності – майже втричі.

До місцевих бюджетів області за 7 місяців 2015 року надійшло коштів в сумі понад 2 млрд.грн.. що на 250,8 млн.грн. або на 13,2% більше минулорічного обсягу надходжень.

Впродовж січня-липня 2015 року у порівнянні з відповідним періодом 2014 року зріс рівень збору платежів до зведеного бюджету у сільському господарстві, лісовому господарстві та рибному господарстві на 210,7 млн.грн., або на 63,8%. В будівництві збір платежів підвищився у 2,1 рази, або на 411,6 млн. грн.. У сфері торгівлі додаткові надходження коштів в бюджет становлять 238 млн. грн.. Від підприємств транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності збір податків збільшився на 1,3 млн. грн., або на 0,5 %.

Провідною галуззю в наповненні дохідної частини бюджету в області – є промисловість, яка займає 68,9% в загальній сумі збору платежів до зведеного бюджету. Збір платежів в промисловості за 7 місяців 2015 року склав понад 7 млрд.грн., що на 35,4% більше, ніж за відповідний період попереднього року.

Найбільший рівень збору платежів в промисловості забезпечують підприємства добувної промисловості і розроблення кар'єрів – понад 6 млрд.грн., або 85,4% від загальної суми збору у промисловості, що більше фактичного показника за відповідний період минулого року більш ніж на 3 млрд. грн., або вдвічі.

Крім того, в розрізі промислових видів діяльності збільшився збір платежів у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції - на 21,6 млн. грн., або на 88,7%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів - на 14,9 млн. грн., або на 5,3%, в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування - на 12,8 млн. грн,, або на 30,5%.

Головне управління ДФС у Полтавській області