Дитячі мрії збуваються завдяки фіскальній службі!

З метою формування економічної грамотності та культури у школярів – майбутніх платників податків, вивчення і розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків у житті держави і суспільства щороку проводиться конкурс дитячої творчості на податкову тематику, який цього року носив милозвучну назву «Майбутнє країни у мріях дитини». Змагання проходили у три етапи: перший – на районному рівні, другий – на регіональному, третій – на Всеукраїнському. І ось, нарешті, довгоочікуваний фінал.

Загалом на конкурс надійшло близько 10 тисяч робіт від дітей з усієї України. А саме – художні, літературні твори та комп’ютерна графіка у двох вікових категоріях 9-11 років та 12-15 років. На Полтавщині позмагатися за перемогу виявили бажання понад 800 конкурсантів.

Цьогоріч конкурс мав свою специфіку в зв’язку з подіями, що відбуваються в нашій країні. Переглянувши доробки дітей, виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров зазначив: „Діти перейнялися цим питанням. Тому в їх роботах прослідковується патріотичне ставлення до країни, переживання за майбутнє України. З дитячою безпосередністю вони, мабуть більше за дорослих, переживають за розвитком різних галузей – економіки, промисловості, культури, освіти, спорту. І саме в своїх творах вони показали, як має відбуватися розквіт України”.

На Всеукраїнському рівні здобули перемогу 6 дітей з 5 областей нашої держави, які були нагороджені путівками до дитячого оздоровчого табору „Артек - Буковель”, серед яких і Катерина Ментус з Полтавщини, яка навчається в середній спеціалізованій школі № 6 м. Лубни. Враження у дівчини найкращі, адже завдяки фіскальній службі вона здійснила свою мрію. „Я не перший рік беру участь у цьому конкурсі. У 2013 я посіла третє місце, минулого року – друге, а цього річ, нарешті, стала першою і поїхала відпочивати в Буковель!” – зазначила Катерина.

У таборі дітям організували комфортні умови проживання, якісне харчування, здоровий відпочинок та творчий розвиток. Кожного дня на дітлахів чекали приємні несподіванки, сюрпризи та пізнання. Це і конкурси, спортивні змагання, екстрим та інше. А найголовніше – діти з різних куточків країни тут здружуються, здійснюють свої дитячі мрії та вболівають за сильну, квітучу та незалежну державу Україну.

ГУ ДФС у Полтавській області