Майже 112 млн грн єдиного податку з фізичних осіб надійшло до місцевої скарбниці Полтавщини з початку року

Про це повідомила заступник начальника головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова. Вона відзначила, що на сьогоднішній день в органах ДФС області обліковуються 59544 фізичних осіб - підприємців, у тому числі 55741 фізичних осіб - підприємців, які фактично здійснюють підприємницьку діяльність. На разі в територіальних органах перебувають на обліку 32877 фізичних осіб - платників єдиного податку, у тому числі: платники єдиного податку першої групи – 5373 фізичні особи; платники єдиного податку другої групи – 18811 фізичних осіб; платники єдиного податку третьої групи – 8693 фізичних осіб.

Завдяки співробітництву органів ДФС області з платниками, впродовж семи місяців поточного року по Полтавській області до місцевого бюджету надійшло 111,9 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 17,6 млн.грн., або на 18,6 %.

У липні поточного року по Полтавській області забезпечено надходження єдиного податку з фізичних осіб у сумі 18,3 млн.грн. У порівнянні з липнем минулого року надходження збільшились на 3,5 млн.грн. або на 24,3 %.

Головне управління ДФС

у Полтавській області