За якісну працю – заслужені нагороди

Урочисті збори присвячені 24-й річниці незалежності нашої держави пройшли в Головному управлінні ДФС у Полтавській області. Привітати колег зі святом зібралися керівництво Головного управління, Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів ДФС, керівники структурних підрозділів та працівники обласного апарату.

„Вже 24 рік український народ святкує річницю відколи здійснилася мрія наших предків – бути господарями на власній землі”, - відзначив виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров. „І якщо перші кроки незалежності нашої молодої Батьківщини стали випробуванням для всіх нас – тестуванням на зрілість, терпіння і толерантність, то події, що відбуваються в нашій країні вже другий рік поспіль – є справжнім іспитом на щирість її громадян, їх не показний, а справжній патріотизм та непохильну любов до рідної країни!”, - підсумував очільник обласної фіскальної служби.

 

На завершення урочистостей з нагоди Дня Незалежності України кращі працівники фіскальних органів Полтавщини отримали заслужені нагороди – почесні грамоти та подяки від обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, а також ГУ ДФС в області за особливі досягнення в роботі та якісне виконання виробничих завдань.

ГУ ДФС у Полтавській області