День, з якого починається дорога у майбутнє

Свято Першого вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його із шкільними роками, комусь більше запам’ятався ВУЗ, а може і молодий вчитель, який вперше йде на свій власний урок, хвилюється більше за першокласників. Одним словом для всіх - це день з якого починається дорога в майбутнє.

Цьогоріч відлунав перший дзвоник і в полтавській загальноосвітній школі №10 імені В.Г. Короленка, підшефній Головного управління ДФС у Полтавській області. За традицією на шкільну урочисту лінійку з нагоди початку навчального року завітали і податківці на чолі з в.о. начальника обласної фіскальної служби Борисом Сидоровим.

„Нам, як шефам, приємно відзначити, що завдяки високій професійності педагогічного колективу, школа є одним із лідерів серед загальноосвітніх навчальних закладів міста, а талановиті учні школи виборюють почесні нагороди не лише у нашій державі, а й за кордоном”, - відзначив Борис Сидоров. Вітаючи дітей, їх батьків та вчителів із Днем знань податківці побажали їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Безперечно, найважливішим та найпам’ятнішим цей день став для тих, хто вперше переступив поріг школи. Цього року сівши за парти на 61 першокласника чекав сюрприз – розмальовки на податкову тематику. „Тож шефська турбота цього року нам, як і завжди, буде у нагоді”, - зазначила директор навчального закладу Алла Ширай, підкресливши, що лише увага, турбота та людська доброта, допоможуть виховати цих дітей гідними та порядними людьми, патріотами своєї країни та сумлінними платниками податків.

Для дітлахів же найприємнішим став момент вручення подарунків. Від своїх шефів навчальний заклад отримав комплект спортивного інвентаря.

На разі близько 30 навчальних закладів перебувають під опікою територіальних органів ДФС Полтавщини. Серед них: школи, гімназії, ліцеї, дитячі садки, інтернати та навіть дитячий притулок. З нагоди Дня знань представники фіскальних органів області відвідали всіх своїх підшефних із поздоровленнями та презентами.

 

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Полтавській області