135 млн грн єдиного податку з фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини з початку року

На сьогоднішній день на обліку в органах державної фіскальної служби області перебувають майже 60 тисяч фізичних осіб – підприємців, про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова. З них понад 33 тисячі фізичних осіб - платників єдиного податку, у тому числі: платники єдиного податку першої групи – 5337 фізичні особи; платники єдиного податку другої групи – 18999 фізичних осіб; платники єдиного податку третьої групи – 8750 фізичних осіб.

З початку року кількість платників єдиного податку зменшилась на 306 платників, або на 0,9 %.

Завдяки співпраці платників податків та органів ДФС області впродовж січня-серпня 2015 року до місцевого бюджету Полтавщини надійшло 135 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 21,3 млн.грн., або на 18,7 %.

У серпні поточного року, в результаті цієї роботи, по Полтавській області надійшло 23 млн.грн. єдиного податку з фізичних осіб. У порівнянні з серпнем минулого року надходження збільшились на 3,7 млн.грн. або на 19,2 %.

Головне управління ДФС у Полтавській області