Понад 376 млн грн ПДВ відшкодовано підприємствам Полтавщини з початку року

А саме, як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнєцова впродовж січня-серпня поточного року підприємствами області задекларовано бюджетне відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки в сумі понад 442,5 млн.грн., що майже на 120 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року.

У січні-серпні 2015 року підприємствам Полтавщини було відшкодовано грошовими коштами понад 376 млн.грн. податку на додану вартість, що перевищує показники минулорічного відповідного періоду більш ніж на 53 млн.грн.

За результатами проведених перевірок достовірності нарахування бюджетного відшкодування ПДВ на сьогоднішній день органами ДФС Полтавської області упереджено безпідставне відшкодування податку на додану вартість з бюджету у розмірі близько 19 млн.грн., що на 10,1 млн.грн., або на 54% більше відповідного періоду минулого року.

З початку 2015 року 58 платникам Полтавщини було відшкодовано понад 155 млн.грн. ПДВ в автоматичному режимі, що більш ніж на 42 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року. Рівень бюджетного відшкодування ПДВ в автоматичному режимі становить 41,3%.

Головне управління ДФС

у Полтавській області