В Головному управлінні Державної фіскальної служби у Полтавській області пройшов брифінг

З представниками регіональних засобів масової інформації спілкувалися перший заступник ГУ ДФС у Полтавській області Олег Лєднік та його колега, заступник начальника ГУ ДФС в області Жанна Кузнецова. Основними темами спікерів були: результати роботи оперативних та слідчих підрозділів Головного управління ДФС у Полтавській області, а також підсумки кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2014 році.

Так, Олег Лєднік, який курує роботу оперативних та слідчих підрозділів органів ДФС області, відзначив, що у нинішніх непростих для нашої Держави умовах на ці підрозділи Державної фіскальної служби, покладається вкрай важливе завдання – подбати про економічні інтереси держави спільно із інтересами представників легального бізнесу, який наповнює бюджет і дає можливість здійснювати необхідні соціальні виплати та забезпечити суспільний розвиток. Що ж до результатів роботи, то за підсумками заходів здійснених працівниками оперативного управління ГУ ДФС в області з початку року з незаконного обігу було вилучено підакцизної продукції на суму 17,9 млн. грн., у тому числі: лікеро-горілчаної продукції у кількості 3935,6 дал на суму 7,4 млн. грн.; спирту у кількості 610 дал на суму 659 тис. грн.; тютюнових виробів у кількості 689,3 тис. пачок на суму 9,6 млн. грн.; паливно-мастильних матеріалів у кількості 14,2 т на суму 245,6 тис. грн.

Як показали результати роботи слідчих підрозділів органів ДФС області із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались впродовж 2015 року, було закінчено 55, з них до суду направлено 23 кримінальних провадження. Збитки у кримінальних провадженнях, закінчених та направлених до суду в період січня-серпня 2015 року, склали понад 9,5 млн.грн., з яких до бюджету відшкодовано майже 7 млн.грн., або 71,1%. Слід відзначити, що у закритих кримінальних провадженнях у зв’язку із застосуванням податкового компромісу до бюджету надійшло майже 6 млн.грн.

Заступник начальника ГУ ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, розповіла журналістам про результати контрольно-перевірочної роботи ОДФС області, відзначивши, що кількість перевірок бізнесу зменшилася, а деклараційна кампанія цього року вже має свої результати. Так, на сьогоднішній день до органів ДФС Полтавщини подали податкові декларації про майновий стан та доходи про отримані у 2014 році понад 34 тисячі громадян, а сума податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб складає понад 38 млн.грн. Крім того станом на 1 вересня 2015 року правом на отримання податкової знижки вже скористалися 6340 громадян і сума повернутого податку на доходи фізичних осіб складає близько 5 млн.грн.

Відповідаючи на запитання журналістів заступники керівника Головного управління ДФС Полтавщини розповіли про мільйонерів області, відзначивши, що відповідно до поданих декларацій їх кількість у порівнянні з минулим роком зросла із 102 до 112, а сума задекларованих ними статків збільшилася за той же період на 235 млн.грн.; розказали про подальшу долю конфіскованої підакцизної продукції нелегального виробництва та проінформували присутніх про подальші реформи ініційовані Урядом для фіскальної служби.

Головне управління ДФС

у Полтавській області