Команда Головного управління ДФС Полтавської області виборола срібло на спартакіаді серед команд силових структур області

Фінал спартакіади „Здоров’я” Полтавської організації фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” пройшов днями в обласному центрі на стадіоні «Динамо». Збірна команда оперативного управління Головного управління ДФС у Полтавській області взяла активну участь у цих змаганнях.

Команди з різних силових структур області змагалися за перемогу у стрільбі з вогнепальної зброї, «міні» футболу, підтягуванні на перекладині, бігу на сто метрів, перетягуванні канату, гирьовому спорті, а також демонстрували силу в армреслінгу. Спортивне свято зібрало багато вболівальників та глядачів дійства.

За підсумками спартакіади збірна команда Головного управління Державної фіскальної служби Полтавської області виборола першість у «міні» футболі, посіла друге місце у стрільбі з пістолету «Макарова», 3 – те місце у перетягуванні канат, гирьовому спорті та армреслінгу.

Загалом в ході турніру спортсмени органів ДФС Полтавщини відстоювали честь служби на високому рівні та проявивши волю до перемоги вибороли в фіналі змагань друге загальнокомандне місце серед динамівських колективів правоохоронних органів області.

Перемогу здобула команда Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, 3-тє місце здобула команда УМВС Полтавської області .

Привітавши учасників спартакіади та присутніх виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров зазначив, що головна мета змагань – це пропаганда здорового способу життя, сприяння системному розвитку аматорського спорту в колективах, як органів державної фіскальної служби та правоохоронних органах області, що створює підґрунтя для подальшої участі команд та спортсменів у міжнародних та національних змаганнях.

Переможці спартакіади отримали кубки, медалі, а також подарунки.

 

ГУ ДФС у Полтавській області