Майбутні юристи Полтавщини гостювали у податківців

Днями наймолодші члени Координаційної ради молодих юристів, студенти полтавських юридичних ВУЗів відвідали Державну податкову адміністрацію у Полтавській області.

Координаційна рада була створена, як консультаційно-дорадчий орган, спрямований узгодити зусилля молодих фахівців в утвердженні високозначущої ролі професійного юриста, сприяти формуванню активної позиції молодого покоління та залученню майбутніх правників до політичного та правового життя держави. Тож знайомство студентів з головним органом державної податкової служби Полтавщини стало черговим кроком на шляху долучення молодих юристів до практики застосування правових норм.

Гостей зустріла та супроводжувала начальник юридичного управління ДПА у Полтавській області Ольга Карабінська, яка, до речі є заступником голови Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції області. У ході візиту відвідувачі були запрошені на робочу нараду фахівців юридичної служби, де студенти отримали нагоду ознайомитися з основними питаннями організації роботи органів ДПС області, новими підходами у правовій сфері в умовах дії Податкового кодексу України, змінами в законодавстві та новельними нормативними актами, прийнятими в умовах реалізації сучасної податкової політики. Як висловилися самі студенти, уся почута інформація була для них надзвичайно корисною, адже самостійно розібратись із сучасною податковою системою досить складно.

Після засідання відвідувачам надали для ознайомлення зразки документів, серед яких, зокрема, можна було переглянути положення про податкові органи різних рівнів та вивчити умови функціонування юридичних служб. Поповнивши свої знання, студенти завітали до заступника голови ДПА у Полтавській області Андрія Скляренка, а також ближче познайомилися з установою під час невеличкої екскурсії.

На завершення зустрічі майбутні юристи подякували податківцям за гостинний прийом та погодилися, що їх візит до обласної податкової виявився надзвичайно інформативним. Тож практика подальшої співпраці триватиме!

Управління масово-роз’яснювальної

роботи та звернень громадян

ДПА у Полтавській області